Mycredit

Сервіс онлайн-кредитування Mycredit працює без перерв і вихідних 24 години на добу. А це означає, що громадяни України можуть отримати гроші на карту, перебуваючи в будь-якому куточку Землі без прив’язки до часу доби або дня тижня.

Такі кредити зручні, коли виникли форс-мажорні обставини далеко від ваших основних джерел доходу (наприклад, на відпочинку, за містом), або терміново знадобилися кошти на надзвичайно вигідну покупку, «перехопити» грошей на кілька днів до зарплати, оплатити навчання, лікування, ремонт і т.д.

На яких умовах видаються кредити

Мікрофінансових організація Майкредіт надає нецільові позики — клієнт просто отримує потрібну суму на карту і може витрачати її на свій розсуд.

1. Мінімальна сума кредиту становить 100 грн, максимальна — 12 тис. Грн, при першому зверненні — 6 тис. Грн.
2. Взяти гроші в борг можна на термін від 1 до 30 днів.
3. Для нових клієнтів передбачена пільгова ставка 0,01% в день. При повторному зверненні — 1,6% в день (584% річних).

Можливе дострокове погашення, виплата позики частинами або продовження кредиту. У всіх випадках, як свідчать відгуки, Mycredit з розумінням відноситься до фінансових проблем позичальників і намагається йти їм назустріч.

У разі, якщо позичальник прийме рішення не виплачувати заборгованість, компанія звернеться за захистом своїх інтересів до суду.

Документи для отримання кредиту

Як і більшість МФО, Майкредіт видає позики без особливих вимог до клієнтів. Основне, на чому буде базуватися оцінка його кредитоспроможності, це зазначені самим клієнтом відомості і інформація, що міститься у відкритих базах. Скоринг проходить автоматично, рішення також приймається системою на підставі алгоритмів.
Отже, з документів при оформленні позики будуть потрібні:

• паспорт громадянина України. При цьому сам позичальник повинен бути повнолітнім, дієздатним і не старше 75 років;
• довідка про присвоєння ІПН.

Чи не вийде взяти швидкий кредит без діючої банківської карти і номери мобільного телефону. Зверніть увагу, що можна використовувати тільки особисту карту, видану на ваше ім’я. В іншому випадку система може розцінити спробу прив’язати до особистого кабінету чужу карту як шахрайство.

Простежте також, щоб баланс карти був позитивним, і на рахунку було не менше 2 грн.

Травня кредит не вимагає від клієнтів підтверджувати офіційними довідками рівень своїх доходів або факт працевлаштування. Більш того, компанія працює з особами, чия кредитна історія зіпсована несуттєвими затримками по виплатах попередніх кредитів. Послугами МФО можуть скористатися:

• безробітні;
• мами в декреті;
• пенсіонери;
• студенти;
• інваліди та ін.

При заповненні заявки ви зможете вказати додаткові відомості, які підвищать шанси на кредит: рівень доходів, факт володіння майном і т.п.

Порядок оформлення заявки на кредит

Заявку на оформлення кредиту в Mycredit подають безпосередньо на сайті компанії. Сама процедура складається з декількох послідовних кроків.

1. Вибір суми і терміну позики.
2. Реєстрація особистого кабінету.
3. Заповнення заявки.
4. Отримання рішення по кредиту.
5. Підписання договору за допомогою СМС.
6. Повчання грошей на карту.

Сума і термін позики вказуються на головній сторінці сайту. Тут же клієнти відразу бачать суму до погашення і дату, коли кредит повинен бути закритий без санкцій.

Реєстрація особистого кабінету і заповнення заявки — прості і інтуїтивно зрозумілі процедури. Тут головне бути уважним, не допускати помилок в написанні, наприклад, ПІБ, адреса, ІПН і т.д. І, звичайно, не перекручувати інформацію свідомо.

Після того, як клієнт створить особистий кабінет, до нього потрібно прив’язати банківську карту. Щоб переконатися в тому, що нею розпоряджається власник, а не зловмисники, система заблокує деяку суму і відправить СМС на номер, до якого прив’язаний «пластик». Ввівши його в спеціальне поле на сайті, ви покажете, що дійсно володієте картою. Такий комплекс заходів потрібен для захисту від недоброчесних осіб. Заблокована сума повернеться після успішного проходження верифікації.

Всі заявки обробляються автоматично протягом 15-20 хвилин після відправки. Якщо отримано позитивну відповідь, залишиться підписати кредитний договір за допомогою коду з СМС і дочекатися моментального переказу коштів на карту.

Якщо ж система не бачить можливості зараз видати вам позику, через деякий час можна буде вдатися до нової спроби.

Погашення та продовження кредиту

Виплатити кредит, взятий в компанії Mycredit, можна кількома способами:

• з карти по вкладці «Погашення» в особистому кабінеті на сайті МФО;
• через термінали ПриватБанку, інших платіжних сервісів;
• за реквізитами — внесенням готівки в касі будь-якого банку.

Головне, щоб платіж надійшов вчасно і в повному обсязі. Можна також вносити гроші в рахунок погашення боргу частинами. В такому випадку відсотки будуть нараховуватися на решту кредиту.

Однак, якщо клієнт відчуває труднощі з погашенням, він завжди може запросити послугу пролонгації позики. Для її активації досить погасити відсотки, а тілом кредиту можна продовжувати користуватися наступний термін. Майкредіт, судячи з відгуків, не забороняє продовжувати термін виплати позики стільки раз, скільки буде потрібно клієнту.

Акції та бонуси

Компанія докладає зусиль для сприяння акуратних і відповідальних позичальників, підтримувати їх інтерес і лояльність до своїх продуктів.

Практично кожен місяць на сайті Майкредіт анонсуються нові акції. Це можуть бути:

• розіграші знижок і повного погашення відсотків по кредитах;
• розіграші цінних призів, туристичних путівок, техніки;
• знижені ставки і т.д.

На постійній основі діє акція — кредит під 0% для нових клієнтів, працює програма «Приведи друга».
Також цікаві розіграші регулярно проходять в соцмережах компанії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *