dinero

На Українському ринку мікрокредитування компанія Дінеро з’явилася в 2017 році. Це частина європейського фінансового холдингу, який працює в СНД і країнах Євросоюзу. Своєю головною метою МФО вважає швидку фінансову допомогу громадянам України, яка полягає в наданні беззаставних нецільових кредитів онлайн, цілодобово і без вихідних.

Кредити від Дінеро — основні умови

Як і багато інших МФО, Дінеро пропонує різні умови для нових і постійних клієнтів.

1. Сума кредиту — від 300 до 15 000 грн для першої позики, до 23 000 долл є при повторному зверненні.
2. Термін позики — 7,14 або 30 днів, в майбутньому його можна продовжити.
3. Відсотки — перший кредит видається безкоштовно, ставка за такими становить 1,3% в день.

При виникненні прострочення на суму боргу будуть нараховуватися штрафні 1,5% в день.

Вимоги до позичальників

Щоб претендувати на кредит від Дінеро, потрібно відповідати наступним критеріям:

• мати громадянство України;
• бути старше 18 і молодше 75 років;
• мати дійсні документи — паспорт і ІПН;
• Не бути обмеженим у дієздатності;
• не мати серйозних прострочень по кредитах, узятих раніше.

Також необхідна банківська карта з можливістю здійснювати платежі через Інтернет і номер мобільного телефону.

Вимоги до майбутніх позичальників у МФО досить лояльні, проте компанія намагається видавати кредити тим, для кого їх повернення не стане непосильним фінансовим тягарем.

Дінеро не вимагає підтвердження доходів або наявності заставного майна. Однак, перед тим як взяти позику, потрібно тверезо зважити свої можливості повернути його в повному обсязі і вчасно. Зорієнтуватися в суму та дату повернення допоможе зручний кредитний калькулятор на офіційному сайті.

Як подати заявку в Дінеро

Щоб подати заявку на мікрокредит, відвідайте офіційний сайт компанії Dinero. Підготуйте паспорт, ІПН, банківську карту, мобільний телефон і приступайте.

1. Виберіть суму і термін позики на головній сторінці. У блоці знизу від бігунків ви відразу побачите, скільки і до якої дати вам потрібно буде повернути.
2. Переходьте по банеру «Подати заявку» і заповніть запропоновану анкету.
3. Отримайте результат: через 15-20 хвилин після відправлення анкети вам прийде СМС, і, якщо кредит схвалений, залишиться погодитися з його умовами в особистому кабінеті на сайті. У разі відмови з боку МФО можна буде подати заявку заново через деякий час (можливість подачі нової заявки також буде відображена в кабінеті).

Потенційним позичальникам важливо розуміти, що вся інформація в заявці повинна бути вказана коректно, без помилок, максимально повно. Хоча Dinero не вимагає підтверджувати ці відомості офіційними довідками, спотворення обов’язково будуть виявлені, і, швидше за все, це стане причиною відмови.

Прослідкуйте і за тим, щоб відомості були внесені до відповідних поля. Наприклад, не варто писати повністю прізвище, ім’я та по батькові в поле, де потрібно вказати тільки ім’я. В іншому випадку система скорингу не розпізнає інформацію, і це також призведе до відмови.

Як оплатити кредит

Клієнти МФО можуть вибрати для себе найбільш зручний спосіб оплати:

• з карти в особистому кабінеті на сайті Дінеро;
• готівкою в касі будь-якого банку;
• також готівкою через платіжні термінали IBox, EasyPay, City24, Pay Market, 24 NonStop і ін.

Кредит погашається однією сумою, не пізніше узгодженої дати. Засоби, які вносилися в касу банку або через платіжні термінали, можуть йти на рахунок МФО до 5 робочих днів. Тому так важливо спланувати оплату заздалегідь, щоб не спровокувати прострочення.

Також варто перевірити, чи не вимагає обраний вами спосіб додаткових комісій. У Dinero допускається дострокове погашення кредиту — в цьому випадку клієнт платить відсотки виходячи з кількості днів, протягом яких фактично користувався позиковими грошима.

Продовження терміну позики — чи можливо?

Клієнти компанії можуть запросити пролонгацію позики, перенести термін його погашення на 7, 14 або 30 днів. Щоб це зробити:

• подайте заявку в особистому кабінеті;
• оплатіть комісію за послугу — вона нараховується, виходячи з суми кредиту і терміну, на який ви хочете його перенести.

Пролонгацію кредиту в компанії можна запитувати необмежену кількість разів. Ця опція доступна і новим, і постійним клієнтам МФО.

За відгуками клієнтів, Дінеро зацікавлене у співпраці і завжди йде назустріч, якщо у позичальника виникають форс-мажорні обставини. Тому неправильно буде уникати спілкування з менеджерами компанії в разі, якщо немає можливості оплатити позику вчасно. Запитайте послугу пролонгації, і вам не будуть нараховуватися штрафні відсотки, не постраждає і кредитна історія.

Акції та бонуси

Уже з першого звернення в компанію кожен її клієнт стає учасником програми лояльності — на особистий рахунок позичальника нараховуються бонусні бали. Їх розмір залежить від:

• суми кредиту;
• терміну;
• своєчасності погашення позики.

Заробити додаткові бонуси можна, виконавши ряд умов. Наприклад, бали нараховуються за оновлення контактної інформації в особистому кабінеті, за вказівку контактних осіб та ін.

Надалі ці бонуси конвертуються в знижки у партнерів МФО. Сьогодні клієнти Дінеро можуть скористатися ними в магазинах електроніки і техніки, при покупках в ряді інтернет-магазинів косметики, дитячих товарів, аксесуарів, товарів для дому та ін. Також Dinero співпрацює з онлайн-касами, які продають квитки на розважальні заходи, вистави, концерти, всеукраїнською мережею кінотеатрів.

Крім бонусів, МФО пропонує заробити 300-350 грн, запрошуючи в сервіс користувачів на особисте реферального посиланням. Схема роботи проста:

• потенційний позичальник переходить на сайт компанії за посиланням поточного клієнта;
• заповнює заявку на кредит;
• отримує схвалення;
• власник посилання отримує свою винагороду.

Таким чином, Дінеро пропонує не тільки прості і зрозумілі умови кредитування, прийнятний відсоток, безкоштовний перший кредит, а й реальну можливість заробити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *