Alexcredit

Мікрофінансова організація Alexcredit дозволяє кожному громадянину України оперативно вирішити особисті фінансові питання. Тут видають нецільові кредити під процентну ставку не вище за середню на ринку. Процес прийому рішення автоматизований і займає близько 15 хвилин.

Загальні умови кредитування

Компанія Алекс Кредит видає позики онлайн на карту будь-якого українського банку. Використовувати ці кошти можна на розсуд клієнта — МФО не контролює це питання і звіту про витрати не вимагає.

Для нових та постійних клієнтів передбачені різні умови видачі мікрокредитів. Так, при першому зверненні можна взяти від 100 до 3000 грн на термін до 30 днів під 0,01% в день. Як приклад: отримавши в борг 1000 грн на 10 днів при першому зверненні, потрібно буде повернути 1001 грн.

При повторному зверненні:

• сума кредиту складе від 100 до 12 000 грн;
• термін — до 30 днів;
• відсоткова ставка — 1,7% в день.

Компанія передбачає можливість пролонгації кредиту на 10, 20 або 30 днів понад установлений строк.

Якщо не виплатити позику вчасно, буде нараховуватися штраф — 3% в день на суму заборгованості до її повного погашення.

Хто може отримати мікрокредит від компанії Алекс Кредит

Клієнтом МФО Alexcredit може стати будь-який громадянин України при дотриманні ряду умов:

• вік від 18 до 65 років і необмежена дієздатність;
• наявність дійсного паспорта — старого чи нового зразка. Якщо паспорт у вигляді книжечки, потрібно простежити за тим, щоб були вклеєні фото в 25 і 45 років. Якщо у клієнта є ID карта, важливо щоб не закінчився термін її дії на момент подачі заявки;
• наявність індивідуального податкового номера (ІПН).

Кредитування в Алекскредіт не вимагає наявності заставного майна, залучення поручителів або позичальників. Не потрібні також довідки з місця роботи та офіційне підтвердження доходу. Тобто скористатися послугами цього МФО можуть:

• офіційно безробітні громадяни і ті, хто працює без укладення трудового договору;
• пенсіонери — як за віком, так і за вислугою років;
• студенти;
• інваліди та інші одержувачі соціальних виплат;
• жінки в декреті, домогосподарки та ін.

Ті, хто ведуть підприємницьку діяльність, також можуть отримати позику від Алекс кредит без необхідності надавати довідку про доходи з податкової, виписку з ЄДРПОУ та інші документи ФОП.

Порядок отримання позики

Компанія видає мікропозики онлайн, на карту українського банку. Перш ніж почати заповнювати заявку, переконайтеся, що ваша карта підтримує платежі через Інтернет і на ній є, як мінімум, 2 грн ваших особистих коштів.

1. На головній сторінці сайту за допомогою верхнього бігунка виберіть суму позики.
2. Нижнім бегунком позначте термін, на який хочете взяти гроші в борг.
3. У полі праворуч ви побачите, яку суму потрібно буде повернути і термін розрахунку. Якщо вам все підходить, переходите по кнопці «Подати заявку».

Максимально уважно заповніть всі поля заявки, ПІБ вказуйте строго відповідно до документами. Не намагайтеся спотворювати інформацію про доходи або місцях роботи, наявності інших кредитів і т.д. Скорингові системи Alexcredit не зможуть коректно обробити ваші дані, якщо будуть допущені помилки і неточності.

Рішення по кожній заявці формується протягом декількох хвилин, компанія інформує про нього клієнта за допомогою СМС та повідомленням на електронну скриньку. Після затвердження суми і терміну потрібно підписати кредитний договір. Це також відбувається дистанційно: на мобільний номер приходить СМС з кодом, який потрібно ввести на сайті.

Після того, як умови позики узгоджені обома сторонами, клієнту залишається тільки дочекатися надходження грошей на карту.

Як повернути кредит

Мікропозик, взятий в МФО Алекс кредит онлайн, слід погасити одним платежем в кінці терміну. Технічно це можна здійснити:

• з особистого кабінету на сайті компанії;
• через платіжні термінали готівкою;
• через онлайн-банкінг Приват24;
• через каси банків.

Вигідніше і швидше за все оплатити кредит на сайті, в особистому кабінеті з тієї карти, на яку ви отримали кошти. Але якщо це з якихось причин неможливо, компанія надає можливість вказати реквізити будь-який інший карти.

Якщо вирішите платити якимось іншим способом, зверніть увагу:

• він може зажадати комісії — потрібно мати суму хоча б на 10% більше, ніж вказано до погашення;
• до того як гроші надійдуть на рахунок МФО, можуть пройти 5 робочих днів. І весь цей час будуть нараховуватися відсотки на кредит, хоча фактично ви вже не користуєтеся позиковими засобами.

Заплануйте погашення кредиту заздалегідь — актуальну суму ви побачите в особистому кабінеті.

Чи можна продовжити кредит

Відгуки про Алекс кредит свідчать, що ця мікрофінансових організація йде назустріч клієнтам, які зіткнулися з неможливістю виплати кредиту вчасно. Спеціально для них передбачена послуга пролонгації позики. Ті, хто звернуться за нею, не ризикують своєю кредитною історією, на суму заборгованості не буде нараховуватися штраф.

Щоб скористатися послугою продовження, потрібно:

• в особистому кабінеті вибрати термін продовження — 10, 20 або 30 днів;
• сплатити відсотки за кредитом, нараховані до поточного моменту;
• оплатити вартість самої послуги — цей параметр розраховується автоматично, виходячи з терміну пролонгації і суми позики.

МФО просить звернути увагу, що після пролонгації відсотки по кредиту продовжують нараховуватися. Продовжувати термін позики можна стільки раз, скільки знадобиться (за умови, що компанія схвалить чергову заявку).

Програма лояльності

Постійні клієнти Алекс кредит користуються спеціальними бонусами і пільгами, які дозволяють заощадити на відсотках за позиками. Конкретні умови залежать від сум, строків і акуратності погашення попередніх кредитів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *